kapucinat mNabídka brigády

Provincie kapucínů v ČR - Kapucinát Hradčany přijme brigádníky na pozici pokojské a to v období červenec až září 2019. Brigáda je možná i na kratší časové období, nejméně ale na tři týdny. Platové ohodnocení 90 Kč/hodina. Více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Noc kostelu 2019 150

Noc kostelů v Sušici

V pátek 24. května 2019 Vás srdečně zveme na Noc kostelů. Nabídneme Vám komentované prohlídky kostela sv. Felixe v podání bratří. Hlavním "tahákem" večera však bude vystoupení slovenské skupiny Kapucíni & Stanley.

Číst dál...

Chvaly kveten2019

Křesťanské chvály v Sušici

Ve čtvrtek 23. května 2019 pokračují Křesťanské chvály s tématem "Jak k nám Bůh hovoří". Program naváže na mši sv. na Andělíčku a začíná v 19 h v refektáři kláštera. Večer bude moderovat místní společenství Jozue ve spolupráci s bratislavským Martindomem.

Číst dál...

Damiano mHrdinské ctnosti br. Damiána

26. března 2019 během zasedání Kongregace pro svatořečení shromáždění biskupové a kardinálové potvrdili, že služebník Boží Damián z Bozzana, žil hrdinským způsobem své teologické ctnosti (víru, naděli a lásku),

Číst dál...

Radek 150Den s bratrem Radkem

Přečtěte si, jak vypadá jeden den jednoho bratra kapucína. Radek žije v olomouckém klášteře a mj. má na starost formaci našich bratří juniorů. S upřímností sobě vlastní mluví o současné společnosti i o tématech nanejvýš osobních. Zde najdete článek i s fotografiemi.

Otevreni zahradZahrady v Brně zpřístupněny

Dne 23. dubna 2019 náměstek primátorky města Brna Petr Hladík za účasti ředitele brněnské zeleně Jozefa Kasaly otevřel pro veřejnost 2 terasy kapucínské zahrady, zrekonstruované podle projektu architektky Evy Wágnerové. Doufejme, že toto místo bude místem příjemné relaxace pro obyvatele Brna a že soužití s tímto projektem bude bezproblémové. Více na FB stránce: Kapucíni Brno