Všechna společenství se scházejí během školního roku, mimo letní měsíce červenec a srpen 

 

 

Sekulární františkánský řád

 

Každé pondělí v 19.00 hod. se schází společenství Sekulárního františkánského řádu (SFŘ) – tj. společenství lidí žijících ve světě, kteří chtějí intenzivněji prožívat spiritualitu sv. Františka ve svém osobním a rodinném životě.

Zájemci o bližší poznání spirituality a společenství jsou srdečně vítáni.
Přihlásit se mohou u duchovního asistenta br. Pavla Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
nebo ministru společenství SFŘ, Jakubu Fejkovi Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Cestou k životu

 

Pokud Ti chybí živé společenství, místo, kde se můžeš společně s ostatními přáteli modlit, naslouchat katechezi a ve skupinkách se nad tématy sdílet, setkávat se nad Písmem sv. a zkoumat jeho hlubiny, či zakoušet sílu bibliodramatu, poznávat, jak se můžeš sobě vlastním způsobem zapojit do evangelizace, pak ti nabízíme společenství Cestou k životu.

Scházíme se každé úterý po mši sv., tedy v 19 h. Setkání vede skvělý tým tvořený misionáři ze Školy křesťanského života Marie z Nazaretu, mnoha pro Ježíše nadšených bratří a sester, spolu s místní komunitou bratří kapucínů.

Noví zájemci mohou přijít první úterý v měsíci na program Večera chval. Těšíme se na setkání s Tebou!

 

Webová stránka společenství.

 

 

Modlitební skupina otce Pia

 

Zájemci o členství v modlitební skupině sv. otce Pia z Pietrelciny jsou srdečně zváni na pravidelná setkání, které se konají pravidelně o prvních pátcích v měsíci v klášterním kostele sv. Josefa v Praze 1, náměstí Republiky.

Program je následující:

18:00 mše svatá

18:45 hodinová moderovaná adorace před vystavenou
          Nejsvětější Svátostí oltářní a s přítomností relikvie otce Pia

         následuje setkání členů modlitební skupiny v klášteře

 

 

Nedělní společenství

 

Každou neděli se od 15 h. s bratrem Augustinem schází společenství věřících, kteří si chtějí prohloubit poznání naší víry zamýšlením nad tématy katecheze. Noví členové jsou srdečně zváni.