Lavór a osuška ze Sušice

V neděli 19. ledna 2020 si na Radiu Proglas můžete poslechnout krátké zamyšlení v rámci započatého Týdne modliteb za jednotu křesťanů. Proč takový název? Odpověď najdete v samotné úvaze, kterou s br. Petrem natočila redaktorka Radka Rozkovcová.

Číst dál...

Vánoční přání ze Sušice

O Vánocích vychází najevo, že nás Bůh chce s láskou zachránit, třeba jako svou zaběhnutou ovečku z betléma... Radost ze záchrany přejí bratři kapucíni ze Sušice...

Číst dál...

HeryanwebLadislav Heryán v Sušici

Ve středu 15. ledna 2020 přivítáme salesiánského kněze, rockera, pastora undergroundu, pedagoga, biblistu, Božího exota a stopaře Ladislava Heryána. Začneme mší sv. v 18 h v klášterním kostele a volně navážeme přednáškou. Přijďte...

Číst dál...

vanocewebVánoční bohoslužby v Sušici

Zde najdete, jak budeme v kapucínském kostele sv. Felixe slavit vánoční svátky. V připojeném odkazu se můžete podívat, kdy jsou bohoslužby i v děkanském kostele sv. Václava a v okolí Sušice. Rovněž se zde dočtete, kdy se bude před Vánocemi v Sušici zpovídat.

Číst dál...

Terciari tau 150Terciářské sliby v Sušici

V sobotu 30. listopadu 2019 při mši sv. v klášterním kostele v 18 h složí dva sekulární františkáni doživotní sliby. Jste zváni na samotnou slavnost i na pohoštění po liturgii.

Číst dál...