web24hvklastere202024 h v klášteře aneb Biblické pátrání

Omlouváme se, akce je zrušena. / Od pátku 20. do soboty 21. března 2020 mohou starší žáci a žákyně náboženství prožít 24 hodin v kapucínském klášteře v Sušici. Sraz je v 16 h před fortnou kláštera.

 

Jde o osvědčenou akci pro děti ze sušicko-nepomuckého vikariátu. Tentokrát bude "navíc" ochucena biblickou pátrací výpravou a biblickými pokrmy. Jako vždy bude i čas ke ztišení a k modlitbě, bude možné slavit svátost smíření, podívat se pod povrch biblických příběhů a zažít dobrou partu.

 

Co s sebou? Spacák, oblečení na spaní, přezůvky, hygienické potřeby, vlastní hrnek na pití; maminky mohou něco dobrého upéct.

 

Klasické upozornění: Při vstupu do kláštera se odevzdává mobil a veškerá elektronika! (A při odchodu z kláštera se vrací zpět.)

 

Akci pořádá Římskokatolická farnost Sušice a bratři kapucíni. Přihlásit se můžete do 6. března 2020 u katechety Vojtěcha Šmídla (telefon: 604 731 804; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), popř. u jiných katechetů, kněží nebo u kaplana pro mládež P. Jana Kulhánka. 

  

Plakát ke stažení

[22. února 2020, aktualizováno 14. března 2020]