Modlitba chval

Sušické společenství Jozue zve na Modlitbu chval, která se koná obvykle první čtvrtek v měsíci. Nejbližší modlitební setkání snad proběhne 6. května 2020 v historickém refektáři kláštera od 20 do 21.30 h. Záleží ovšem na aktuálním vývoji situace.

Číst dál...

Frantisek kresba 150

Setkávání mládeže v klášteře

Jednotlivá setkání probíhají za asistence bratra Romualda v krbovce kláštera o sobotách s výjimkou prázdnin. Setkání začínají v 18.30 h. Momentálně jsou do odvolání zrušena.

Číst dál...

Modlitby zen

Modlitby žen

Každé třetí pondělí v měsíci, s výjimkou prázdnin, se scházejí v klášteře ženy ke společné modlitbě. Modlitba probíhá od 20 do 21.15 h. Nejbližší setkání je naplánováno na 20. dubna 2020, ale není jisté, zda se uskuteční.

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h, s výjimkou letních prázdnin, jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půlhodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy komunity Cenacolo. Nyní je vše pozastaveno.

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorace s úvodem do modlitby

Srdečně Vás zveme na adoraci Nejsvětější svátosti, která se koná každou sobotu, i během prázdnin, vždy od 19 do cca 20.15 h v našem kostele. Ovšem nyní je tato společná modlitba pozastavena.  

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Rádi Vás zveme na "Cappuccino", které se koná obvykle první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení farníků a přátel u speciálně připravené kávy. Pokud to situace umožní, těšíme se na viděnou 2. května 2020.

Číst dál...

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází po celý rok každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Momentálně jsou ovšem setkávání přerušena.

Číst dál...