vecery chvalwebModlitby chval

Sušické společenství Jozue zve na Modlitby chval, které jsou vždy první čtvrtek v měsíci. Nejbližší modlitební setkání nicméně výjimečně proběhne 10. října 2019 a bude se konat v historickém refektáři od 20 do 21.30 h.

Číst dál...

Frantisek kresba 150

Setkávání mládeže v klášteře

Jednotlivá setkání probíhají za asistence bratra Romualda v krbovce kláštera o sobotách s výjimkou prázdnin. Setkání začíná v 18.30 h. Zde najdete link na domluvené termíny. To nejbližší proběhne 21. září 2019. Nechcete přijít?

Číst dál...

Modlitby zen

Modlitby žen

Každé třetí pondělí v měsíci, s výjimkou prázdnin, se scházejí v klášteře ženy ke společné modlitbě. Modlitba probíhá od 20 do 21.15 h. Nejbližší setkání je naplánováno na 21. října 2019.

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h, s výjimkou letních prázdnin, jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půlhodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy Komunity Cenacolo.

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorační chvály

Srdečně Vás zveme na adorační chvály, které se konají každou sobotu, i během prázdnin, vždy od 19 do cca 20.15 h v našem kostele.

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Rádi Vás zveme na "Cappuccino u kapucínů", které se koná obvykle každou první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení místních farníků a přátel u speciálně připravené kávy. Děkujeme za zářijové setkání a těšíme se na viděnou v sobotu 5. října 2019.

Číst dál...

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází po celý rok každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Výjimečný bude začátek října.

Číst dál...