Modlitba chval

Sušické společenství Jozue zve na Modlitbu chval, která se koná obvykle první čtvrtek v měsíci. Nejbližší modlitební setkání bude posunuté, proběhne 12. prosince 2019 a uskuteční se v historickém refektáři od 20 do 21.30 h.

Číst dál...

Frantisek kresba 150

Setkávání mládeže v klášteře

Jednotlivá setkání probíhají za asistence bratra Romualda v krbovce kláštera o sobotách s výjimkou prázdnin. Setkání začíná v 18.30 h. To nejbližší proběhne 7. prosince 2019. Nechcete přijít?

Číst dál...

Modlitby zen

Modlitby žen

Každé třetí pondělí v měsíci, s výjimkou prázdnin, se scházejí v klášteře ženy ke společné modlitbě. Modlitba probíhá od 20 do 21.15 h. Nejbližší setkání je naplánováno na 18. listopadu 2019.

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h, s výjimkou letních prázdnin, jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půlhodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy komunity Cenacolo.

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorace s úvodem do modlitby

Srdečně Vás zveme na adoraci Nejsvětější svátosti, která se koná každou sobotu, i během prázdnin, vždy od 19 do cca 20.15 h v našem kostele. Adorační chvály se změnily na Adoraci s úvodem do modlitby. Br. Jan bude bude mít pro Vás krátké povzbuzení k modlitbě.  

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Rádi Vás zveme na "Cappuccino", které se koná obvykle první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení farníků a přátel u speciálně připravené kávy. Děkujeme za minulé setkání a těšíme se na viděnou v sobotu 7. prosince 2019.

Číst dál...

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází po celý rok každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Trochu odlišný bude program v listopadu.

Číst dál...