Frantisek kresba 150

Setkávání mládeže v klášteře

Jednotlivá setkání probíhají za asistence bratra Romualda v krbovce kláštera o sobotách s výjimkou prázdnin. Setkání začíná v 18.30 h. Zde najdete link na domluvené termíny. To nejbližší proběhne 25. května 2019. Nechcete přijít?

Číst dál...

Modlitby zen

Modlitby žen

V Sušici se momentálně schází čtyři skupiny žen, které prošly seminářem obnovy v Duchu svatém. Náš kostel a klášter je zázemím pro dvě z nich. Každé třetí pondělí v měsíci zde také probíhá společná modlitba všech skupin, která je otevřena i ostatním ženám. Nejbližší společné setkání je tedy naplánováno na 17. června 2019.

 

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půl hodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy Komunity Cenacolo. Momentálně je modlitba přesunuta z kostela sv. Felixe do teplejší klášterní klubovny. Do ní se dostanete bočním vchodem (naproti kostelu Matky Boží).

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorační chvály

Srdečně vás zveme na adorační chvály, které se konají každou sobotu, i během prázdnin, vždy od 19 do cca 20.15 h v našem kostele.

Momentálně se modlitba chval přesunula z kostela sv. Felixe do teplejší klášterní klubovny. Do ní se dostanete bočním vchodem (naproti kostelu Matky Boží).

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Rádi Vás zveme na "Cappuccino u kapucínů", které se koná každou první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení místních farníků a přátel u speciálně připravené kávy. Děkujeme za velmi vydařené květnové setkání spojené s narozeninovou oslavou paní varhanice a těšíme se na viděnou v sobotu 1. června 2019.

Číst dál...

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Setkání probíhá i během prázdnin.

Číst dál...