Modlitby zen

Modlitby žen

V Sušici se momentálně schází čtyři skupiny žen, které prošly seminářem obnovy v Duchu svatém. Náš kostel a klášter je zázemím pro dvě z nich. Každé třetí pondělí v měsíci zde také probíhá společná modlitba všech skupin, která je otevřena i ostatním ženám. Nejbližší společné setkání je tedy naplánováno na 17. června 2019.

 

 

První skupina se schází v pondělí v 19 h, druhá skupina pak v úterý v 18.15 h, jedná se o uzavřená společenství. Ale všechny ženy jsou zvány o třetím pondělí v měsíci ke společné modlitbě (za děti, manžely, rodiny, přátele, farnost...), k adoraci Nejsvětější svátosti a ke chválám. Modlitba probíhá od 20 do 21.15 h. Během ní je možné slavit svátost smíření, setkat se s knězem k duchovnímu rozhovoru nebo využít nabídky přímluvné modlitby.

 

Termíny společných modlitebních setkání, která jsou otevřená všem ženám: 17. 6., o prázdninách se společná setkání nekonají, 16. 9. 2019

 

Více informací ráda podá Zdislava Nováková, tel. 733 741 863, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..