ruceIniciativa smíření 2020

Co nabízí Iniciativa smíření 2020 k 400. výročí bitvy na Bílé hoře, se můžete dočíst na webových stránkách. Za zhlédnutí stojí rozhovor na DVTV, který vedla Daniela Drtinová s Davidem Loulou a Jakubem Sadílkem OFM.

Číst dál...

Juda Tadeas web bOhlédnutí za týdnem nové evangelizace

Bratři kapucíni a evangelizační společenství "Cestou k životu" jsme společně prožili týden Nové evangelizace v Praze na nám. Republiky v kostele sv. Josefa od 7. do 12. září 2020. V pátek 11. září jsme se setkali se zástupci policie, kterým jsme vyjádřili podporu a vděčnost, za to, co pro společnost konají. Byl to opět nesmírně požehnaný čas, tak jako i minulý rok.

Zde je odkaz alespoň na některé fotografie: https://www.clovekavira.cz/detail-galerie/1bccd1e0-bea8-4d0c-823d-fa44129f64be

Číst dál...

Víkend se sv. otcem Piem

 BOHUŽEL, PRO PŘÍSNÁ EPIDEMOLOGICKÁ OMEZENÍ A I PROTO, ŽE P. ROMAN RUSEK TENTOKRÁT NEBUDE MOCI PŘIJET Z PODOBNÝCH DŮVODŮ, MUSÍME ZRUŠIT PLÁNOVANOU AKCI "VÍKEND SE SV. OTCEM PIEM Z PIETRELCINY, viz níže. VČAS VÁS BUDEME INFORMOVAT, KDY V BUDOUCNU BUDE MOŽNÉ AKCI USKUTEČNIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. VAŠI BRATŘI KAPUCÍNI OD SV. JOSEFA V PRAZE, NA NÁM. REPUBLIKY

 

Zveme vás, pokud nám to epidemologická situace dovolí, na víkend se sv. otcem Piem z Pietrelciny na dny 23.-25. října 2020 do kostela sv. Josefa na náměstí Republiky v Praze 1 - Nové Město. Vaši bratři kapucíni a místní modlitební skupinka sv. otce Pia.

 

Číst dál...

SEKTA PRAHA 2020Upozorňujeme, že v Praze a zvl. na náměstí Republiky se objevují členové korejské sekty Sinčchondži, kteří zpočátku velmi přívětivě lákají mladé katolíky na tzv. biblické hodiny, na psychologický dotazník či výzkum a vznik animovaného filmu nebo muzikálu apod. Tato sekta nespolupracuje s žádnou církví a na jejich webu nenajdeme žádné kontaktní údaje. Cíleně jednají v utajení.

Číst dál...