Susice 150

Sušické posvícení

Na neděli 24. října 2021 připadá 366. výročí posvěcení klášterního kostela sv. Felixe. Mši svaté v 18 h bude předsedat o. Jan Wirth, liturgii doprovodí soubor Kostelband.

Číst dál...

Terciari tau 150Terciářská profes v Sušici

V sobotu 16. října 2021 jste zváni na mši sv., během které jedna sekulární františkánka složí trvalou profes. Liturgii budeme slavit u Sv. Felixe od 18 h, po ní následuje pohoštění.

Číst dál...

Fotoohlédnutí se vzpomínkou

Budete-li chtít, můžete nahlédnout do naší klášterní fotogalerie. Najdete v ní dvě nové složky snímků. První se vrací k setkání se zaměstnanci Sociálních služeb Města Sušice. A druhá nám přiblíží zlatou svatbu.

Číst dál...

Večery pro muže

Srdečně zveme všechny muže v úterý 5. října 2021 ve 20 h do klášterního refektáře. V Sušici tak startuje setkávání nad mužskou spiritualitou.

Číst dál...

Slavnost sv. Františka v Sušici

V pondělí 4. října 2021 si v klášterním kostele připomeneme sv. Františka z Assisi. Slavnostní mši sv. v 18 h bude sloužit P. Roman Dvořák, liturgii doprovodí Ensemble 1631. Zveme i na Transitus a ranní liturgii v 8 h.

Číst dál...

Prázdninový fotosběr

Vitraj františkánské rodiny byste našli ve Velkém Újezdě, v Domově sv. Anežky. Tam jsme navštívili paní Annu Pavlíkovou, která je spjata se sušickým klášterem. Tam také začínáme s novými fotografiemi.

Číst dál...