Benefiční Večery u kapucínů
U zrodu benefičních koncertů v roce 2010 stála myšlenka návratu k našemu charismatu: žebrat pro druhé o to, co potřebují. Především pro ty, kdo se ocitli na okraji společnosti.
Už celá řada hudebníků a hudebnic přišla zdarma zahrát pro dobrou věc a stovky posluchačů podpořily péči o umírající, handicapované, mentálně postižené; pomohli lidem bez střechy nad hlavou; těm, které povodeň připravila o domov; dětem, o které rodiče nestojí; týraným ženám nebo třeba lidem nemocným schizofrenií.
Benefiční akce se konají vždy první středu v měsíci od 19 hodin, ale jsou stále ještě pozastavené (mimo letní prázdniny) ve velkém klášterním refektáři v Praze na Hradčanech. Výtěžek dobrovolného vstupného je věnován konkrétní neziskové organizaci.
Mohlo by vás také zajímat
- Webové stránky Večerů u kapucínů
- Fotogalerie z benefic (2010–2013)
- Přehled interpretů a podpořených organizací
- Aktuality na Facebooku